вивести всі

Популярні країни для відпочинку

Чорногорія - Монте-Карло для білих, а Монтенегро для...

Чорногорія, Бечичи, вілла Марія. Відпочивали в серпні 2009.

Природа - гарна! але бачили краще. Пляжі - імовірно в 1935 році й були чистими (особливо Будва - дрова) сьогодні навіть якщо не вважати людського сміття (від прокладок до відходів їжі плаваючих по морю, достаток недокурків - немає слів, димлять усюди - у той час коли УВЕСЬ цивілізований світ береться з палінням у громадських місцях) у другій половині дня припливає рослинне сміття.

Пляжі не вбираються - вони загладжуються швабрами. Не позаздрю купившим тур у дорогі готелі - ВСІ пляжі перебувають через "шаталиште" так звану набережну представляющую собою тротуар шириною 2-3м по якому регулярно їздять ВСІ автомобілі (особливо Будва) і мототранспорт носиться. На всіх пляжах можуть розміститися сторонні відпочиваючі як платно ~10€ (два лежаки й парасолька) так і просто на гравії (піском це назвати не можна!).

Звичайно Росіяни 'Mirax group' подпортили відпочинок будівництвом готелю - прохід у тунелі від Бечичи до Будви як у смітнику та й паровозик там не ходить і один пляж закритий і вид спадаючого будівельного сміття з будівництва на пляж Бечичи зовсім не прикрашає вид!

Харчування - європейські порції по величині й ціні з місцевим колоритом - їстівно на будь-які смаки є вибір. Хвалений пшурт - солонина сушена, вяленая (купити будинку бастурму й очистити оболонку зі спецій) але як жуйку можна пожевать. Сир гарний натуральний.

Питво - вина ВСІ натуральні й незалежно від ціни гарні, міцні напої Ракия або Лоза - моторошний самогон з виноградної макухи (незалежно від ціни й виробника) пробував по життю чачу в Грузії попалася відмінна без присмаку самогону. Пиво місцеве гарне.

Ціни - на продукти європейські вище чим у СНД та й на інші товари вище.

Туристичні поїздки - Боко-Которская бухта, монастир Острог, Дубровник - відмінні особливо останні вісім кілометрів до монастиря Острог - екстрим не для слабонервних, Скадарское озеро - мура якби не включена у вартість міцна випивка, то викупатися у великій КАЛЮЖІ можна й будинку, не зрячи в нього одне з назв БОЛОТО.

Туристичні автобуси SETRA в основному двох-півтора поверхові й рухів по вузьких вуличках як і по дуже звивистій гірській дорозі завжди екстрим не тільки для водія але й для пасажирів!

Вілли - усі пишуть занижене в 2-3 рази відстань до пляжу, усі завищують звездность на парі позицій.

Конкретно 15 днів в villa Marija - хазяї привітні (ще б за наші гроші) АЛЕ вбирається не дуже - вологе збирання НЕ роблять, мило було тільки в перший день, рушники міняли майже щодня (іноді самі брали), постільна білизна перемінили два рази, ніякої пральної машини (як пишуть у рекламі на наших сайтах) на поверсі НІ, фена ні, на міні кухні - яка є частиною єдиної кімнати й розташована уздовж ліжка замість тумбочки, є гарний невеликий холодильник, електропіч із двома конфорками, мийка під якою пропонують розташувати ПОСУД!!!!

Імовірно полку (шафка) над столиком ще не поставили, ванна - дуже маленька душова кабінка 60х60 див без полиці для мила й кріплення для душової лійки, унітаз в 5 (п'яти) див уздовж стіни!!! сідай боком, кондиціонер - пристойно працює, телевізор - близько 60 каналів із супутникового TV керування двома пультами (ресивер) ТРИ російськомовні програми ГРТ, Ewronews, National Geographic але можливо треба підбудувати ресивер для їхнього прийому.

На балконі (у кімнаті місця немає) три крісельця й столик - дуже зручно вечірком випити винця.. (якщо балкон на море або гори)! У кімнаті виявив яких те жуків, був искусан, сітки на балконі ні, а спати краще з відкритим балконом а не з кондиціонером (кімната малувата), ліжка узковати для тих кому за 30!

Заселяють із 12:00, виселяють 8:00 ДУЖЕ рано, особливо якщо виліт в 19:00!

Відстань до найближчої крайки моря 500 м по карті а по доріжці 700 м! Фото кімнат вила Марія на сайтах НЕ відповідає дійсності!!! зовнішня частина правильна. Вода в крані технічна (гід відразу чесно попередила).

Культура - наші співвітчизники звичайно свині! але СЕРБИ ........ поріддя, в основному заполнившие узбережжя, ще гірше!!!

Чорногорці - неимоверно ледачі й повільні. Уздовж доріг усюди сміття та й сміттєзбиральники на самому видному місці. Дороги ЗОВСІМ не передбачені для проїзду двох автомобілів і тому ВСЕ авто стоять на тротуарах - ходити доводиться по проїзній частині, при переході вулиці по позначеному переході ЗАВЖДИ чутний вереск гальм машини яка зупинилася як тільки тому що ти перетнув їй шлях!!! якщо є отвір у метр вони об'їжджають пішохід не зупиняючись!

Російська мова практично всі розуміють, але іноді не хочуть говорити (погранци щось говорили на сербському, бачачи мій паспорт, я принципово не бажав подавати вид що розумію (хоча знаю російський, український, словацький, польський і небагато англійський, а сербський це слов'янська група мов і тому зрозуміло) ігнорував всі питання - проблем не було.

ВИСНОВОК: були відразу два рази - перший і останній!

Це курорти для СЕРБІВ!! і інших ... На наших курортах знаєш що очікувати... наше Г.

У загальному Монте-Карло для білих, Монтенегро для...

До всіх викладених фактів можу прикласти фото й відео інформацію!

Хоча... всі неприємні дріб'язки забуваються й залишаються тільки гарні спогади про відпочинок!

Чорногорія, Бечичи, вілла Марія (відпочинок у серпні 2009)

Автор: Stanislav

На прaвах реклaмы: